Technologia wybielania Beyond

Systemem wybielania BEYOND to jeden z najbardziej popularnych na świecie sposobów na śnieżnobiały uśmiech. Lampa wybielająca stosowana w naszej Klinice zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie, spośród dostępnych na rynku, system filtrujący dostępny na rynku. Stosowane w niej „zimne światło” sprawia, że procedura jest przeprowadzana jednorazowo i nie powoduje skutków ubocznych i minimalizuje podrażnienia .

Formuła wybielająca zawiera nadtlenek wodoru (H2O2) oraz dwutlenek krzemu wraz ze specjalnymi związkami. Akcelerator Beyond Whitening aktywuje niebieskie światło wysokiej częstotliwości, filtrowane przez światłowody oraz specjalny układ optyczny eliminujący całkowicie szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe.

Efektem jest naturalny odcień bieli jaśniejszy od pierwotnego do 5  odcieni według standardowej skali VITA używanej przez stomatologów. Uzyskane rezultaty są zazwyczaj o około 30% lepsze od efektów wybielania metodą nakładkową i zdecydowanie lepsze od innych systemów.