Zespół

Współwłaściciel Kliniki Estetyka Uśmiechu, wieloletnie doświadczenie podparte stałym podnoszeniem kwalifikacji na różnych kursach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w protetyce, implantoporotetyce, implantologii, endodoncji, estetycznej odbudowie tkanek zębów wzorowanej anatomią, estetyczną korektą uśmiechu, minimalnie inwazyjnymi technikami regeneracji utraconych tkanek wykonywanymi z dużą precyzją dzięki m.in. wykorzystaniu mikroskopu zabiegowego.

Członek  m.in.:

 • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)
 • International Congress of Oral Implantologists (ICOI)
 • Deutsche Gesellshaft fur Orale Implantologie (DGOI)

Liczne szkolenia i kursy u najlepszych światowych stomatologów m.in.:

 • dr Jeffrey Okeson (Lexington, Univeristy of Kentucky, USA)
 • dr Marius Steigmann (Steigmann Implant Institute, Niemcy)
 • dr Kral-Ludwig Akermann (Filderstadt, Niemcy)
 • dr Tiziano Testori (Międzynarodowy Instytut implantologii i Estetyki Stomatologicznej, Włochy)
 • dr Gilles Boukhris (Francja)
 • dr Luise Antoni Fellipe (Włochy) i wielu innych.

 


 

Współwłaściciel kliniki Estetyka Uśmiechu, właściciel kliniki Kaleta Dentystyka. Pasjonat stomatologii mikroskopowej. Endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka i implantoprotetyka to jego “piaskownica”.
Jako jeden z pierwszych lekarzy wprowadził do codziennej praktyki mikroskop. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w kraju i zagranicą (USA).

Aby zostać mistrzem w swoim fachu uczył się od najlepszych lekarzy praktyków m.in.:

 • dr L.Stephen Buchanan DDS, FICD, FACD
 • dr Frederic Barnett
 • dr Marco Nicastro
 • dr Stephen R. Snow DDS

Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń m.in:

 • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI)
 • International Congress of Oral Implantologists (ICOI)
 • Deutsche Gesellshaft fur Orale Implantologie (DGOI)
 • Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE)
 • Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego (ESE)

Od ponad 10 lat wykonuje rozległe prace protetyczne przywracając piękny uśmiech swoim Pacjentom.

 


 

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z najnowocześniejszymi metodami leczenia. Planując leczenie zwraca szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Swoją pracę traktuje jako pasję i podchodzi do niej z pełnym zaangażowaniem.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych.

 

 


 

Specjalista chirurgii stomatologicznej  2-go stopnia, starszy asystent w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w poradni Chirurgii, wieloletnie doświadczenia zdobywane m.in. na misjach ONZ i NATO, podparte stałym podnoszeniem kwalifikacji na licznych kursach i sympozjach.

Od ponad  10 lat zajmuje się również z powodzeniem implantologią, będąc mentorem dla wielu młodszych kolegów lekarzy dentystów.

 


 

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych, kursach w kraju i za granicą. Ideą leczenia jest dla niej precyzja, estetyka oraz bezbolesność wykonywanych zabiegów. Zajmuje się estetyczną odbudową zębów, endodoncją mikroskopową oraz leczeniem najmłodszych pacjentów do których zawsze ma wyjątkowe podejście.

 


 

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im.prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Zainteresowanie Endodoncją przejawiała już w okresie wczesnoszkolnym obserwując swoją mamę w trakcie specjalizacji z tej dziedziny stomatologii, dlatego też zaraz po studiach postanowiła kontynuować pasję uczestnicząc w kursach praktycznych i obserwując najlepszych w Europie przedstawicieli tego fachu. Jej dewizą jest przeistoczenie zabiegu leczenia kanałowego z procedury która budzi postrach wśród pacjentów w bezbolesny, relaksujący zabieg w naszej Klinicie.

Ponadto rozwija swoje umiejętności w zakresie protetyki i stomatologii estetycznej.


 

 

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje uwielbienie dla estetyki i piękna realizuje w stomatologii zapewniając  swoim pacjentom stworzenie idealnego  białego ,,hollywoodzkiego uśmiechu” o jakim zawsze marzyli a nie sądzili ,że mogą osiągnąć. Troskliwą opieka otacza osoby po urazach odtwarzając  naturalną anatomię uszkodzonych  tkanek zębów  i przywracając im ich pierwotny wygląd za pomocą najnowocześniejszych specjalnie do tego dedykowanych materiałów. Zajmuje się także leczeniem kanałowym pod mikroskopem , pełna protetyką, zabiegami mikrochirurgicznymi oraz leczeniem najmłodszych pacjentów. Uczestniczka wielu kursów u najlepszych specjalistów krajowych i zagranicznych oraz konkursów związanych z  estetyczna odbudowa zębów.