Wybielanie zębów

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wykonania zabiegu, jakim jest wybielanie zębów. Dwie sprawdzone i bezpieczne metody, które wykorzystujemy zapewnią szybkie i trwałe efekty. Metoda Beyond to wykorzystywana na całym świecie możliwość na piękne, zdrowe i białe zęby. Szybkie efekty, jakie gwarantuje to gwarancja zadowolenia już po pierwszym zabiegu wykonanym w naszej klinice.

Wybielanie przy udziale powyższej metody opiera się na specjalnym żelu uaktywniającym się pod wpływem filtrów optycznych. Jeśli chcesz w szybki i sprawdzony sposób wykonać zabieg, jakim jest wybielanie – poznaj ofertę naszej kliniki i umów się na dogodny termin. Szukasz bezpiecznej metody, by cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długi czas? – Metoda Beyond jest właśnie dla Ciebie! Osoby pragnące trwałych efektów po wykonaniu zabiegów powinny powstrzymać się od spożywania pokarmów barwiących. Dodatkowo, jeśli zaczniesz profilaktycznie stosować pasty chroniące szkliwo przed przebarwieniami możesz być pewien, że efekty wykonanego przez nas zabiegu będą zadowalające przez długi czas.

Drugą wykorzystywaną przez nas metodą jest wybielanie nakładkowe, opierające się o likwidowanie przebarwień przy użyciu uwalniających się cząstek tlenu. Naszym kluczem są kompleksowe rozwiązania, dlatego jeśli chcesz wykonać zabieg nakładkowego wybielania zębów na początek specjalnie dla Ciebie wykonamy profilaktyczny przegląd pozwalający wyeliminować wszelkie ubytki, które uniemożliwią dokładne wybielenie szkliwa.

Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie unikalne nakładki, odwzorowujące kształt Twoich zębów. Pokryte specjalnym żelem zakładane na noc przez dwa tygodnie dadzą niewątpliwie świetne efekty. Już teraz umów się na wizytę w naszym gabinecie i wykonaj szybki zabieg wybielania, który umożliwi Ci bezproblemowy uśmiech w każdej sytuacji. Dzięki naszej klinice wybielanie zębów w Krakowie to żaden problem! Wykorzystywane metody oraz akcesoria pozwalają nam na proponowanie jedynie bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań! Skorzystaj z pomocy specjalistów, by cieszyć się pięknym, zdrowym uzębieniem. Miła atmosfera i niewątpliwie profesjonalni lekarze zapewnią naszym pacjentom kompleksowe rozwiązania. Już teraz skorzystaj z naszej korzystnej oferty i ciesz się łatwą i szybką możliwością na wykonanie zabiegu wybielania zębów. Zadbaj o swój uśmiech z pomocą naszych specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem spełnią Twoje oczekiwania, a Ty będziesz cieszył się świetnym zdrowiem swoich zębów.

System wybielania nakładkowego

Przeprowadzone testy zgodnie pokazują, iż jego efekty są do trzydziestu procent lepsze niż w przypadku wybielania zębów metodą nocną (nakładkową). Jedną z największych zalet, jaką posiada wybielanie zębów metodą Beyond, jest jego szybkość. Wystarczy spędzić pół godziny na fotelu dentystycznym, by cieszyć się przez długi czas śnieżnobiałym uśmiechem. W trakcie zabiegu wykorzystuje się połączenie niskiej temperatury i zimnego światła, co zapobiega podrażnieniom nerwów i pojawieniu się niepożądanych skutków ubocznych. Wybielanie zębów omawianą metodą jest zabiegiem jednorazowym, nie ma potrzeby jego poprawiania ani uzupełniania.

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji pacjentów z Krakowa, których zęby straciły swój naturalny kolor za sprawą częstego picia kawy, palenia papierosów czy z powodu stosowania leków wywołujących taki efekt. W przypadku takich źródeł pożółkniętych zębów system wybielania Beyond potrafi osiągnąć zdumiewające rezultaty. Uzyskany efekt jest zależny od stopnia przebarwienia, jednak u większości pacjentów, wyniki są więcej niż zadowalające.

Osiągnięty stopień wybielenia utrzymuje się co najmniej przez dwa lata, można go znacząco wydłużyć stosując się do zaleceń stomatologa, poprzez między innymi spożywanie zdrowych produktów. Po zabiegu, przez przynajmniej dziesięć dni, należy wystrzegać się napojów kolorowego jedzenia i napojów, które mogłyby zaburzyć osiągnięty efekt. Warto zaznaczyć, że w przypadku innych metod wybielania zębów okres ten jest o wiele dłuższy i bardziej restrykcyjny.

Metoda wybielania w gabinecie

Na czym to polega?

Są różne formy wybielania zębów. Każda jednak wymaga ręki profesjonalisty i nowoczesnego sprzętu. Jednym ze sposobów wybielania, z którego zadowolonych jest wiele osób, jest wybielanie zębów metodą nakładkową BEYOND. Wybielanie nakładkowe odbywa się poprzez proces, w którym wybielający żel przenika zęby utleniając wszelkiego rodzaju odbarwienia. Odbywa się to przy pomocy uwalniania cząstek tlenu.

Profesjonalny stomatolog to osoba, która najpierw zbada stan twojego uzębienia, aby ocenić czy nie dotknęły cię różnego rodzaju ubytki mogące zakłócić prawidłowe wybielanie nakładkowe. Jeżeli twoje zęby są zdrowe, wówczas rozpocznie się etap wybielania, który trwa całą noc i powtarzany jest od 8 do 10 razy. Efekty pacjent zauważy już po dwóch tygodniach. Atutem tego rodzaju wybielania jest jego bezpieczeństwo, ponieważ nie uszkadza ono szkliwa. Zęby pozostają zdrowe, silne i białe.

Jak utrzymać długotrwały efekt wybielenia?

Podczas wybielania zębów trzeba zapamiętać, aby ograniczyć spożywanie jedzenia czy napojów, które wpływałyby na odbarwianie uzębienia. Dzięki takim wskazówkom, śnieżna biel utrzyma się na zębach dłużej, a uśmiech pacjenta będzie olśniewał innych. Jeżeli nie masz pewności, co do tego czy dobrze postępujesz, dbając o swoje świeżo wybielone zęby, skorzystaj z konsultacji w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Lekarze chętnie pomogą pacjentowi, aby mógł cieszyć się z efektu przez długi czas.

Wybielanie zębów w Krakowie najlepiej wykonać w gabinecie, w którym lekarze znają się na rzeczy. Dzięki temu pacjent może być spokojny o powodzenie takiego zabiegu konkretnej usługi, efekt go usatysfakcjonuje, a cena nie przytłoczy. Profesjonaliści z gabinetu Estetyka Uśmiechu podejmujący pacjentów w Krakowie, stosują sprawdzone rozwiązania i dbają indywidualnie o każdego pacjenta. Dzięki temu każdy, kto skorzysta z zabiegu wybielania i zastosuje się do wszelkich wskazówek profesjonalistów, będzie cieszył się zdrowiem i pięknym wyglądem przez długi czas. Warto zadbać o zdrowie i wygląd pięknych zębów, stanowiących naszą wizytówkę widoczną na pierwszy rzut oka.